menu

Coaching

Obraz nie został znaleziony.

UWAGA: Najbliższe wolne terminy po 06 maja 2015 roku! 

Prawdopodobnie chcesz osiągać lepsze wyniki sportowe lub masz blokadę z którą od dłuższego czasu walczysz. Prawdopodobnie masz w sobie też potencjał, żeby samodzielnie sobie pomóc! Tak, tak! Wierzę, że poradzisz sobie samodzielnie, prędzej czy później. Są jednak marzenia i problemy, które nie chcą czekać. Które chcą się wydostać spod kompleksów, zranień dzieciństwa i obawy o to, co inni powiedzą. W tych przypadkach - pora na coaching czy też trening mentalny.

Jeśli chcesz poczuć skutki profesjonalnego coachingu i treningu mentalnego, które pomogły polskim siatkarzom zdobyć tytuł Mistrzów Świata 2014 i jeśli chcesz przekonać się, dlaczego wiele osób stara się o coaching Jakuba, zapraszam...

 

Sesja indywidualna (do 3 h): 2 300 zł

Kup teraz przez Transferuj.pl

  

Miesięczny mentoring (5 x 2 h): 10 000 zł 

Kup teraz przez Transferuj.plOFERTA LIMITOWANA:
Stały mentoring* (pół roku współpracy, prywatny numer do Jakuba, wstęp na wszystkie szkolenia, kontakt osobisty, mailowy, telefoniczny, wybrana podróż, holistyczne wsparcie w rozwoju firmy i osobistym): od 50 000 zł


OSOBA KONTAKTOWA:

Sylwester Wala
tel.: 791 999 222
e-mail: 
biuro@jbbcoaching.plUmów się na coaching!


 

Sesje z Jakubem odbywają się głównie we wtorki i czwartki (w inne dni Jakub podróżuje lub korzysta z emerytury). Ustalone z góry godziny sesji to: 11:00, 12:30, 15:00, 16:30 czy 18:00 czasu polskiego (chyba że jest zaznaczone inaczej bo Jakub przebywa w innej strefie czasowej). Opcje spotkania to najczęściej: SKYPE, sesja w Chorzowie lub w jednym z największych miast Polski albo też we wskazanym mieście na świecie.

Terminy do wyboru:

Im szybciej zadeklarujesz nam termin, tym masz większą pewność, że sesja odbędzie się w najdogodniejszym dla Ciebie momencie. Wybierz proszę konkretnie któryś z terminów i wyślij je na maila biuro@jbbcoaching.pl (przykład: 05.06.2015, 11:00 Chorzów). 

Przed sesją:

Dostaniesz potwierdzenie terminu i instrukcje przed sesją. Poinformujemy Cię także co przygotować na sesję, żeby w pełni skorzystać z jej wartości. Wydaje się może, że godzina to mało czasu, ale my wiemy z doświadczenia, że w godzinę można zrobić więcej niż w ciągu kilku tygodni samodzielnego poszukiwania. Wystarczy skupić się na konkretach i zastosować zasadę Pareto oraz kilka dźwigni. Zaufaj nam - to może być przełomowy krok w Twoim biznesie i życiu! 

Gwarancja satysfakcji:

WAŻNE: Gwarantujemy wysoką jakość. Jeśli Klient przedstawi merytoryczne argumenty, wskazujące, że coaching nie pomógł - zwracamy 100% pieniędzy w ciągu 24 h. Czasami, jeśli zajdzie taka potrzeba, coaching przeradza się w mentoring biznesowy. W końcu nasz Coach to przedsiębiorca i inwestor - jeśli Go o coś zapytasz to będzie mówił o konkretach, a nie ogólnikami. To właśnie różni nas od konkurencji i to daje Ci gwarancje satysfakcji!


Zapisz się już dziś:Kup teraz przez Transferuj.pl

 

OSOBA KONTAKTOWA:
Sylwester Wala

tel.: 791 999 222
e-mail: 
biuro@jbbcoaching.pl

Footer